Міністерством доходів і зборів України наказом від 28.08.2013 № 417 затверджено Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій.
Наказом від 24.12.2013 № 844 «Про внесення змін до Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій», внесено зміни до титульної сторінки та розділу III книги ОРО на реєстратор розрахункових операцій, а також до сторінки для щоденних записів книги ОРО на окрему господарську одиницю.
Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності
Отже, до реєстрації в органах Міндоходів приймаються книги ОРО на РРО та на окрему господарську одиницю, форми яких затверджено Порядком № 417, зі змінами, внесеними Наказом № 844.
Також до реєстрації в органах Міндоходів приймаються книги ОРО, форми яких визначені попереднім Порядком реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженим наказом ДПАУ від 01.12.2000 № 614. При цьому на титульну сторінку книг ОРО вносяться додаткові реєстраційні відомості, передбачені Порядком № 417, які засвідчуються підписом посадової особи та печаткою відповідального підрозділу органу Міндоходів.
У випадку придбання суб’єктами господарювання книг ОРО за формами, затвердженими Порядком № 417 до набрання чинності Наказом № 844 реєстрація таких книг в органі Міндоходів можлива шляхом внесення змін до розділу III книги ОРО на РРО та до сторінки для щоденних записів книги ОРО на окрему господарську одиницю, що забезпечить їх відповідність формам книг ОРО, визначеним Наказом № 844.