Фахівці Мінінфраструктури надали роз’яснення щодо деяких особливостей заповнення товарно-транспортної накладної.
Так, у відомстві не заперечують проти часткового заповнення документу від руки, а частково — друкованим способом. Також не обов’язкова печатка підприємства-перевізника на ТТН.
Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності
Якщо у ТТН неможливо зазначити усю номенклатуру товару, який перевозять, то до нього додають додатковий документ довільної форми. У ньому і вказують інформацію про вантаж, а у ТТН зазначають, що вона не дійсна без такого додаткового документа.
Реквізит «Переадресування вантажу» на етапі iï виписування замовником не заповнюється. Його заповнює вантажоодержувач під час приймання вантажу в разі зміни пункту призначення вантажу.
Реквізит «Вид перевезень» передбачає зазначення виду роботи перевізника за відрядним тарифом, за погодинним тарифом, за покiлометровим тарифом, централiзованi перевезення тощо.
У реквiзитi «Транспортні послуги, які надаються автомобільним перевізником» зазначаються види операцій та послуг, пов’язані з перевезенням вантажів, які перевізник виконує для замовника вiдповiдно до договору на перевезення вантажів.