Семінар «Гарячі питання подання електронної податкової звітності» 5 лютого 2014 року, м. Київ

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку, тижневик «Головбух», експертно-правова система «Експертус Податки» запрошують узяти участь у семінарі 5 лютого 2014 року в місті Києві

Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку, тижневик «Головбух», експертно-правова система «ЕкспертусПодатки» запрошують узяти участь у семінарі

Гарячі питання подання електронної податкової звітності

ЛЕКТОРИ:

Петро БЕССАРАБ начальник управління ІТ та обліку платників ГУ Міндоходів у м.Києві

Тетяна ДВОРНІКОВА – головний державний інспектор відділу обробки звітності ГУ Міндоходів у м.Києві

Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності

У ПРОГРАМІ:

  1. Отримання послуг електронного цифрового підпису (який існує порядок отримання ЕЦП, які документи потрібні для такого отримання, хто з центрів має право видавати ЕЦП).
  2. Формування та подання податкової звітності — детальний розгляд передання звітності. Яким програмним забезпеченням потрібно користуватися?
  3. Виправлення помилки в електронній звітності. Порядок надсилання податкової звітності у разі виправлення помилок. Що робити,якщо квитанція не отримана при поданні електронної звітності?
  4. Нюанси подання декларації з ПДВ, податку на прибуток, а також розрахунку 1ДФ. У яких випадках не приймається звітність з цих податків? Як подати звітність за відокремлений підрозділ? Як подавати розрахунок 1ДФ порціями? Як виправити помилки при передачі уточнюючих декларацій?
  5. Подання звіту з ЄСВ. Що потрібно пам’ятати при складанні цього звіту? Як виправити помилки при заповненні таблиць 5 та 6? Як надіслати виправлений варіант звіту з ЄСВ до закінчення строку подання звіту? Як подати скасовуючу та початкову при виправленні помилок у даних зареєстрованої особи?
  6. Невизнання звітності податковим органом. Коли податковий орган має право не прийняти декларації? Як виправити помилки таких декларацій? Які штрафи передбачено за неподання звітності у визначений строк?
  7. Порядок отримання та збереження квитанцій. Скільки платник податків повинен зберігати квитанції? Чи відносяться такі квитанції до первинних документів?

У програмі семінару відведено час для відповідей на ваші запитання!

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ900 грн. (з ПДВ)

Для передплатників журналів Видавничого дому Експертус вартість навчання складає

510 грн (з ПДВ)

При оплаті до 20 СІЧНЯ передплатникам журналів Видавничого дому Експертус

надається знижка 50%450 грн. (з ПДВ)

Учасники семінару отримають СЕРТИФІКАТ

Для слухачів передбачено:

  • Забезпечення навчально-методичним матеріалом
  • Надання необхідної канцелярії для нотаток
  • Кава-пауза

Детальна інформація — у Департаменті освітніх програм Експертус

e-mail: seminar@Експертус.com.ua, www.shop.Експертус.com.ua


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Зміни в Законі про бухоблік: акценти для ЗОЗ

Уряд підготував нову редакцію для Закону про бухоблік. Зміни стосуються переважно звітування, деякі — вимог до посад головбухів. Поінформуємо про головні новації з акцентом на ті, що актуальні для ЗОЗ
16

Відпускні 2025: приклади, формули, таблиця для бухгалтера

Як правильно нарахувати відпускні у 2025 році? Розберемо, як розрахувати середню зарплату з урахуванням премій, як на розрахунок відпускних впливає воєнний стан. Теорію закріплюємо прикладами розрахунку відпускних для різних ситуацій
1326215

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді