Правительство хочет обязать предпринимателей заключать коллективный договор с работниками

RU UA

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

⚡️ ДОГОВОР ПОДРЯДА, К КОТОРОМУ НЕ БУДУТ ЦЕПЛЯТЬСЯ ПРОВЕРЯЮЩИЕ ⚡️

Участие физического лица, которое использует наемный труд, в коллективно-договорном регулировании трудовых отношений законодательством не предусмотрена. В результате работники работодателя-физического лица не могут реализовать установлено международными нормами право на заключение коллективных договоров.

Уряд хоче зобов’язати підприємців укладати колективний договір з працівниками

Поэтому Кабмин подготовил проект закона, который предусматривает возможность заключать коллективный договор с физическим лицом, использующим наемный труд.

Если работодатель не предоставит работнику информации о коллективном договоре, о внесенных в него изменениях и дополнения, на него будут накладывать штраф до 170 грн, а также он понесет дисциплинарную ответственность.

Кроме этого, предлагают усилить ответственность за дискриминацию в объявлениях по трудоустройству. Лица, подвергшиеся дискриминации в сфере труда, получат право обратиться в суд с заявлением о восстановлении нарушенных прав, возмещении материального и морального вреда.


Проект Закона от 18.03.2021 № 5266


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як відбувається дисконтування кредитів та позик

Вимога дисконтувати довгострокову заборгованість у національних стандартах бухгалтерського обліку з’явилася порівняно недавно й питань викликає чимало. Одне з них ― чи треба дисконтувати довгострокову заборгованість за кредитами і позиками, якщо за ними нараховуються проценти позичальнику? У консультації розглянемо питання дисконтування банківських кредитів і відсоткових позик
38844

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12048

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді