Про порядок проведення контрольного аналізу сировини, матеріалів і продуктів переробки

166

Запитання

Відповідь

Порядок проведення контрольного аналізу сировини, матеріалів і продуктів переробки, контрольного запуску у виробництво сировини та матеріалів затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 року № 429 «Про затвердження Порядку проведення контрольного аналізу сировини, матеріалів і продуктів переробки, контрольного запуску у виробництво сировини та матеріалів» (далі – Порядок № 429).

Призначення контрольного аналізу та/або контрольного запуску здійснюється наказом органу доходів і зборів, в якому, зокрема, зазначаються посадові особи цього органу та/або уповноважені експерти, яким доручено проведення таких заходів (п. 5 Порядку № 429).

При цьому наказ про проведення контрольного аналізу та/або контрольного запуску (далі – Наказ) вручається особисто керівникові підприємства (уповноваженій ним особі) або надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення на податкову адресу підприємства разом із супровідним листом, в якому зазначається зворотна адреса (п. 6 Порядку № 429).

В свою чергу контрольний аналіз та/або контрольний запуск проводиться підприємством протягом трьох робочих днів з дня отримання його керівником Наказу.

Підприємство не пізніше ніж за один робочий день до проведення контрольного аналізу та/або контрольного запуску повідомляє про дату і час його проведення органу доходів і зборів (п. 7 Порядку № 429).

Таким чином день отримання суб’єктом господарювання наказу органу доходів і зборів про проведення контрольного аналізу та/або контрольного запуску враховується як перший з трьох робочих днів для проведення зазначених контрольних заходів за умови забезпечення участі у наведених заходах як представників підприємства, так і посадових осіб органу доходів і зборів.

ЗІР, 213.02


Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Акт податкової перевірки 2025

Акт податкової перевірки — це документ, яким частіше за все закінчується податкова перевірка. Що в ньому має бути і на що звернути увагу? Як використати інформацію з нього для оскарження та можливі варіанти дій після отримання акта? Які зміни у змісті акта податкової перевірки у 2025 році? Відповіді у консультації
35151

Оскарження податкового повідомлення-рішення 2025

У випадку, коли органи ДПС виявили порушення, платник податків отримує податкове повідомлення-рішення (ППР). Як бути, якщо не згодні із рішенням ДПС? У консультації знайдете, як виглядає скарга на податкове повідомлення-рішення (зразок), а також порядок оскарження ППР
42888

Як проводять перевірки упродовж воєнного стану

У статті поговоримо про проведення перевірок під час воєнного стану в Україні. Розберемося, які перевірки проводять держоргани під час воєнного стану та кого може чекати штраф після перевірок.
27107