Як подати заяву за формою 1-РРО з позначкою «Перереєстрація» в електронній формі

1234

Запитання

Чи передбачена відповідальність до суб’єкта господарювання за неподання (не своєчасне подання) реєстраційної заяви за формою № 1-РРО із позначкою «Перереєстрація» у разі заміни версії внутрішнього програмного забезпечення?

Відповідь

Чек РРО за продажу товарів через «Нову пошту» ― «NovaPay»

Порядок реєстрації, опломбування та застосування РРО, реєстрації та застосування ПРРО, встановлює ться центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовують для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердив Мінфін наказом від 14.06.2016 № 547 (далі — Порядок № 547).

У разі зміни даних щодо госпсуб’єкта, які зазначають в реєстраційному посвідченні, у тому числі і версії внутрішнього програмного забезпечення РРО, госпсуб’єкт упродовж п’яти робочих днів, що настають за днем, коли виникли зміни або інші підстави для заміни реєстраційного посвідчення, подає до податкового органу за місцем реєстрації РРО заяву про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-РРО (далі — реєстраційна заява № 1-РРО) із позначкою «Перереєстрація». У ній зазначають причину перереєстрації та реєстраційне посвідчення (п. 2 гл. 3 р. II Порядку № 547).

Реєстраційна заява № 1-РРО з позначкою «Перереєстрація» оформлюють та надають до податкового органу у тому самому порядку, що й заяву про реєстрацію РРО (п. 3 глави 3 розд. II Порядку № 547).

Тож, алгоритм дій у разі зміни версії внутрішнього програмного забезпечення РРО, що має здійснити госпсуб’єкт, чітко визначений вимогами Порядку № 547.

Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 № 265/95-ВР не передбачили відповідальності до госпсуб’єктів за неподання (несвоєчасне подання) реєстраційної заяви за № 1-РРО із позначкою «Перереєстрація» у разі заміни версії внутрішнього програмного забезпечення РРО.

За інформацією ДПС у Чернівецькій області


Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма ведення обліку товарних запасів ФОП: як організувати

Товарний облік — звична річ для ФОПів. Та чи впевнені ви, що організували облік товарних запасів в усіх необхідних випадках? Проаналізуємо нормативку, наголосимо на документації, розберемо практичні ситуації
48202

Програмний РРО (ПРРО)

Програмні РРО — гідна альтернатива старому доброму касовому апарату. Адже за допомогою віртуальних РРО розраховуватися з покупцями і зручніше, і дешевше. Все про програмний РРО: кому і коли застосовувати, як зареєструвати та працювати
22796

Робота РРО під час воєнного стану

Розрахункові операції потребують застосування РРО. Воєнний час — не виняток. Однак наразі платежі через касові апарати мають певні особливості. Розглянемо їх.
41189