Як подати заяву за формою 1-РРО з позначкою «Перереєстрація» в електронній формі

1358

Запитання

Чи передбачена відповідальність до суб’єкта господарювання за неподання (не своєчасне подання) реєстраційної заяви за формою № 1-РРО із позначкою «Перереєстрація» у разі заміни версії внутрішнього програмного забезпечення?

Відповідь

Чек РРО за продажу товарів через «Нову пошту» ― «NovaPay»

Порядок реєстрації, опломбування та застосування РРО, реєстрації та застосування ПРРО, встановлює ться центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовують для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердив Мінфін наказом від 14.06.2016 № 547 (далі — Порядок № 547).

У разі зміни даних щодо госпсуб’єкта, які зазначають в реєстраційному посвідченні, у тому числі і версії внутрішнього програмного забезпечення РРО, госпсуб’єкт упродовж п’яти робочих днів, що настають за днем, коли виникли зміни або інші підстави для заміни реєстраційного посвідчення, подає до податкового органу за місцем реєстрації РРО заяву про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-РРО (далі — реєстраційна заява № 1-РРО) із позначкою «Перереєстрація». У ній зазначають причину перереєстрації та реєстраційне посвідчення (п. 2 гл. 3 р. II Порядку № 547).

Реєстраційна заява № 1-РРО з позначкою «Перереєстрація» оформлюють та надають до податкового органу у тому самому порядку, що й заяву про реєстрацію РРО (п. 3 глави 3 розд. II Порядку № 547).

Тож, алгоритм дій у разі зміни версії внутрішнього програмного забезпечення РРО, що має здійснити госпсуб’єкт, чітко визначений вимогами Порядку № 547.

Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 № 265/95-ВР не передбачили відповідальності до госпсуб’єктів за неподання (несвоєчасне подання) реєстраційної заяви за № 1-РРО із позначкою «Перереєстрація» у разі заміни версії внутрішнього програмного забезпечення РРО.

За інформацією ДПС у Чернівецькій області

📩 Хочете знати про зміни раніше за колег?

tg_4.png

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як заповнити форму 1-ЗВР

Якщо суб’єкт господарювання у встановлений строк не подав обов’язкової звітності про використання РРО, КОРО та РК, це є підставою для фактичної перевірки платника. Тому, аби не потрапити в халепу, вам потрібно визначитися, чи маєте ви подавати звіт про використання КОРО, РК
20728

Видатковий касовий ордер: заповнення&зразок

Видатковий касовий ордер — це обов’язковий документ, якщо підприємство має касу та видає готівку на господарські потреби чи передає її до банку. Коли заповнюєте форму, зважайте на все — від форми бланку до заповнення реквізитів. У консультації розповімо про заповнення видаткового касового ордера
95810

Z-звіт: як сформувати

Z-звіт — це обов’язковий денний звіт касового апарату — як звичайного, так і програмного. Друкувати його чи ні, як, де і скільки зберігати, як часто формувати Z-звіт, електронний Z-звіт, особливості Z-звітів програмних РРО, відповідальність за порушення — в огляді
87607

Порядок роботи додаткових кас на підприємстві

У консультації розглянемо, чи може підприємство мати кілька кас, чи потрібна касова книга відокремленому підрозділу, як встановлюється ліміт каси для відокремлених підрозділів, який порядок здавання готівки відокремленими підрозділами
9975