Яку фінзвітність подають неприбуткові організації

Фінзвітність, яку складають та подають, зокрема, неприбуткові підприємства, установи та організації, є додатком до Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та її невід’ємною частиною

фінзвітність

Благодійні організації: практикум з обліку та оподаткування

Правові засади регулювання, організації, ведення бухобліку та складання фінзвітності визначили Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-XIV.

Згідно з пунктом 1 розділу ІІ НП(С)БО 1 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності», затвердженим наказом Мінфіну від 07.02.2013 № 73, неприбуткові установи та організації (крім мікропідприємств, малих підприємств та бюджетних установ) разом із Звітом про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі — Звіт) подають:

Водночас, згідно з пунктом 2 розділу 1 НП(С)БО 25 «Спрощена фінансова звітність», затвердженим наказом Мінфіну від 25.02.2000 № 39 неприбуткові установи, які є малими підприємствами та мікропідприємствами, подають скорочену за показниками фінзвітність (Фінансовий звіт малого підприємництва, Фінансовий звіт мікропідприємства) у складі Балансу і Звіту про фінансові результати (форми № 1-м, № 2-м або № 1-мс, № 2-мс).

Суб’єкти держсектора разом зі Звітом подають наступні форми фінзвітності:

  • Баланс (форма № 1-дс);
  • Звіт про фінансові результати (форма № 2-дс);
  • Звіт про рух грошових коштів (форма № 3-дс);
  • Звіт про власний капітал (форма № 4-дс);
  • Примітки до річної фінансової звітності (форма № 5-дс).

Підтвердженням подання фінзвітності разом зі Звітом є позначка «+» в Звіті:

  • у клітинці «ФЗ» таблиці «Наявність додатків»

та

  • у таблиці «Наявність поданих до Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації додатків — форм фінансової звітності».

Неприбуткова організація також проставляє позначки у тих графах таблиці, що відповідають назвам форм фінансової звітності, поданої разом зі Звітом.

За інформацією ДПС у Житомирській області

Вебінар для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне для бухгалтера в травні 2024 року

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати в травні. Це нові або оновлені консультації, форми із зразками заповнення, довідники і найважливіші новини, які вплинуть на роботу бухгалтера в травні. Роботи, як завжди, багато, але разом ми впораємось!
2431

Форма № 4-ПН

Хто і коли повинен подавати Звіт № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці», актуальний бланк і зразок форми № 4-ПН — у статті
7747

Які податки сплачують резиденти Дія Сіті

У консультації розглянемо вимоги до резидентів Дія Сіті, які суб’єкти господарювання можуть бути резидентом Дія Сіті, які пільги з оподаткування для резидентів Дія Сіті, умови застосування зниженої ставки ПДФО до доходу найманих працівників
33094

Податкова декларація екологічного податку 2024

Як заповнити декларацію з екологічного податку 2024, яку заяву слід подати до податкової, якщо обсяги викидів парникового газу знаходяться у межах ліміту, строки декларування та інші пов’язані питання – у цьому огляді
65694

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді