Скільки звітів подають при одночасному уточненні реквізитів та сум ЄСВ

Податківці роз’яснили, як одночасно виправити суми ЄСВ та реквізити застрахованої особи в об’єднаному звіті

Як коригувати показники в уточнювальному податковому розрахунку

Не виплатили зарплату через війну: чим це загрожує

Форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску та Порядок його заповнення та подання затвердив Мінфін наказом від 13.01.2015 № 4 (далі — Розрахунок та Порядок).

Щоб виправити помилки щодо реквізитів та сум нарахованого ЄСВ стосовно застрахованих осіб у додатку 1 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам» Розрахунку після того, як сплив граничний строк подання, подають Розрахунок з типом «уточнюючий» (пп. 7 п. 9 Порядку).

Спочатку в Розрахунку з типом «Уточнюючий» платник проводить коригування реквізитів, які уточнює на підставі інформації з попередньо поданого Розрахунку з типом «Звітний» або «Звітний новий» у порядку, визначеному абзацом п’ятим пункту 6 розділу V Порядку.

Для заміни одного помилкового рядка іншим виключайте помилкову інформацію та вводьте правильну інформацію. Тобто повністю заповнюйте два рядки:

  • одним з яких виключаєте попередньо внесену інформацію;
  • другим вносите правильну інформацію.

У такому разі в першому рядку відповідної графи указуйте «1» – рядок на виключення, а в другому рядку «0» – рядок на введення.

Потім формуєте Розрахунок з типом «Уточнюючий» для коригування показників ЄСВ у порядку, визначеному абзацом шостим пункту 6 розділу V Порядку з використанням типів нарахувань 2 та 3.

За інформацією ДПС в Івано-Франківській області


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Резерв премій за підсумками року: створюємо та коригуємо

Підприємство нараховує резерв на виплату винагороди за підсумками року. У вересні керівництво помітило, що планові показники не виконало, тому вирішило не виплачувати працівникам премію за результатами поточного року. Чи можна відкоригувати резерв посеред року? Якщо так, то як це задокументувати?
7870

Наказ про преміювання працівників

Один із методів заохочення працівників до роботи — преміювання. У статті розповімо, як документально оформити — скласти наказ. Також для вас — наказ про преміювання працівників зразок
79517

Зміни в ПДВ-декларації для ЗОЗ

Відзвітуйте з ПДВ за жовтень за оновленою формою декларації — у редакції наказу Мінфіну від 09.08.2024 № 400. Граничний термін, щоб уперше подати її: 20 листопада 2024 року
21

Нематеріальні активи: облік, приклади, проведення

Що таке нематеріальні активи? Нематеріальні активи — це ресурси підприємства, що не мають матеріальної форми, але очікується, що вони приноситимуть економічні вигоди протягом більше року. Нематеріальні активи можна придбати, створити власними силами, отримати безоплатно або у процесі обміну на інші активи. Розглянемо облік нематеріальних активів для всіх цих ситуацій
78150

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді