На період виходу з ладу реєстратора розрахункових операцій (РРО) або у разі відключення електроенергії розрахункові операції проводять із використанням книги обліку розрахункових операцій (КОРО) та розрахункових квитанцій (РК).
Про поломку РРО суб’єкт господарювання має повідомити центр сервісного обслуговування протягом робочого дня, коли виявлено несправності чи пошкодження. А ось повідомити про це орган контролю за місцем своєї реєстрації суб’єкт господарювання може протягом двох робочих днів після дня виявлення несправності чи пошкодження.
Податківці роз’яснили, як заповнювати книги обліку розрахункових операцій (КОРО) та розрахункові квитанції (РК), якщо РРО зламався або відключили електроенергію.
А саме, нагадали, що надруковані РРО протягом робочого дня фіскальні звітні чеки вклеюються у відповідну КОРО. Записи у розділі 2 КОРО роблять за кожним фіскальним звітним чеком окремо. У розділі 3 КОРО, зареєстрованої на РРО, обліковують РК, використані під час відключення електроенергії або у період ремонту РРО.
Облік ремонтів, робіт з технічного обслуговування, перевірки конструкції та програмного забезпечення РРО проводять у розділі 4 КОРО, зареєстрованої на РРО.
Лист ДФС від 12.06.2017 № 591/6/99-99-14-05-01-15/ІПК
Як виправити: ► недонараховану зарплату ► недоплату відпускних, лікарняних, декретних ► переплату ► помилкові базу та суму ЄСВ