Видатковий касовий ордер: приклад заповнення
У реквізиті «№ з/п» прибуткового та видаткового касових ордерів проставляється номер за порядком таких ордерів. При цьому, зважаючи що касові ордери оформлюються на кожну операцію з приймання/видачі готівки, у реквізиті «№ з/п» проставляють «1».
Для прибуткових та видаткових касових ордерів у реквізиті «№ з/п» Журналу реєстрації прибуткових та видаткових касових документів (типова форма № КО-3а) використовують єдину наскрізну нумерацію. Вона не передбачає окремої нумерації для ПКО та ВКО. Номери, які проставляють у колонках 3 та 7 можуть не співпадати з нумерацією, зазначеною у реквізиті «№ з/п» Журналу реєстрації прибуткових та видаткових касових документів.
При цьому безпосередня нумерація самих ПКО та ВКО можуть вестись в хронологічному порядку з початку кожного наступного місяця.
У реквізиті «Додатково» ПКО та ВКО зазначаються документи, що додаються до нього та є підставою для внесення або видачі готівки.
Нагадаємо, що раніше податківці дійшли висновку, порядковий номер на прибутковому/видатковому ордері має збігатися з номером касового ордера та записом у Журналі реєстрації прибуткових і видаткових касових документів.