Розрахунки через POS-термінали: чи можна без РРО

Лист ДФС від 16.04.2019 № 1613/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

ДФС дозволяє не застосовувати РРО платникові єдиного податку другої групи, який розраховується зі споживачами за допомогою мобільних платіжних пристроїв (POS-термінали). При цьому мають виконуватися дві умови:

  • обсяг доходу за календарний рік — не більше ніж 1 млн грн;
  • платник не продає технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів і виробів медпризначення.

Безплатний вебінар для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Електронний чек 2024

У цьому огляді про те, як працюють електронні чеки, або е-чеки, та програмні реєстратори розрахункових операцій (пРРО), що є альтернативою звичайним касовим апаратам
11959

Z-звіт: як сформувати

Z-звіт — це обов’язковий денний звіт касового апарату — як звичайного, так і програмного. Друкувати його чи ні, як, де і скільки зберігати, як часто формувати Z-звіт, електронний Z-звіт, особливості Z-звітів програмних РРО, відповідальність за порушення — в огляді
68660

РРО для ФОП: ліміти

Чи існує зараз ліміт доходу для ФОП, який дозволяє не встановлювати РРО/пРРО? Чи можна ФОП не встановлювати РРО/пРРО, якщо клієнти розраховуються безготівково –платіжними картками, у т.ч. через систему WayForPay, LiqPay чи подібні?
2404

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді