Розрахунки через POS-термінали: чи можна без РРО

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Лист ДФС від 16.04.2019 № 1613/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

ДФС дозволяє не застосовувати РРО платникові єдиного податку другої групи, який розраховується зі споживачами за допомогою мобільних платіжних пристроїв (POS-термінали). При цьому мають виконуватися дві умови:

  • обсяг доходу за календарний рік — не більше ніж 1 млн грн;
  • платник не продає технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів і виробів медпризначення.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Z-звіт: як сформувати

Z-звіт — це обов’язковий денний звіт касового апарату — як звичайного, так і програмного. Друкувати його чи ні, як, де і скільки зберігати, як часто формувати Z-звіт, електронний Z-звіт, особливості Z-звітів програмних РРО, відповідальність за порушення — в огляді
87515

Програмний РРО (ПРРО): як працювати у 2025 році

Програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО) — альтернатива старому доброму касовому апарату. Адже за допомогою програмних РРО розраховуватися з покупцями і зручніше, і дешевше. Все про ПРРО: кому і коли застосовувати, як зареєструвати та працювати
23878

Робота РРО під час воєнного стану

Розрахункові операції потребують застосування РРО. Воєнний час — не виняток. Однак наразі платежі через касові апарати мають певні особливості. Розглянемо їх.
41949

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді