Розрахунки через POS-термінали: чи можна без РРО

Лист ДФС від 16.04.2019 № 1613/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

ДФС дозволяє не застосовувати РРО платникові єдиного податку другої групи, який розраховується зі споживачами за допомогою мобільних платіжних пристроїв (POS-термінали). При цьому мають виконуватися дві умови:

  • обсяг доходу за календарний рік — не більше ніж 1 млн грн;
  • платник не продає технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів і виробів медпризначення.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Програмний РРО (ПРРО)

Програмні РРО — гідна альтернатива старому доброму касовому апарату. Адже за допомогою віртуальних РРО розраховуватися з покупцями і зручніше, і дешевше. Все про програмний РРО: кому і коли застосовувати, як зареєструвати та працювати
22796

Робота РРО під час воєнного стану

Розрахункові операції потребують застосування РРО. Воєнний час — не виняток. Однак наразі платежі через касові апарати мають певні особливості. Розглянемо їх.
41188

Як заповнити прибутковий касовий ордер

Кожну розрахункову операцію підтверджують розрахунковим документом. Один із них — прибутковий касовий ордер. Усі підприємства, що проводять розрахунки, за будь-якої організаційно-правової форми та системи оподаткування, оформлюють прибутковий касовий ордер. Щоб уникнути штрафів від органів контролю, важливо правильно їх заповнювати
84804

РРО для ФОП: ліміти

Чи є зараз ліміт доходу для ФОП, який дозволяє не встановлювати РРО/пРРО? Чи можна ФОП не встановлювати РРО/пРРО, якщо клієнти розраховуються безготівково –платіжними картками, у т.ч. через систему WayForPay, LiqPay чи подібні?
3345

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді