Якою датою заповнити КОРО, якщо скасовано її реєстрацію?

Суб’єкт господарювання за власним бажання на підставі власних розпорядчих документів може скасувати реєстрацію КОРО та припинити її застосування.

Реєстрацію КОРО у даному випадку скасовують на підставі заяви. Заяву подаєте до контролюючого органу за місцем реєстрації КОРО не пізніше двох робочих днів з дня виникнення підстави для скасування (п. 1 глави 3 розділу ІІ Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, КОРО, затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.2016 № 547).

Заява про скасування реєстрації КОРО (Форма № 2-КОРО)

Податківці не пізніше наступного робочого дня з дня отримання заяви скасовують реєстрацію КОРО — вносять дані до інформаційної системи ДФС.

Тому, заповнюйте КОРО та робіть відповідні записи датою, відповідає даті запису даних до інформаційної системи ДФС про скасування реєстрації КОРО.

Також контролери відмічають: якщо РРО працює у цілодобовому режимі роботи, то відповідно і запис у КОРО роблять у той робочий день, на який припадає дата скасування реєстрації КОРО.

Лист ДФС від 25.04.2019 № 1837/6/99-99-14-05-01-15/ІПК


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма ведення обліку товарних запасів ФОП: як організувати

Товарний облік — звична річ для ФОПів. Та чи впевнені ви, що організували облік товарних запасів в усіх необхідних випадках? Проаналізуємо нормативку, наголосимо на документації, розберемо практичні ситуації
48202

Програмний РРО (ПРРО)

Програмні РРО — гідна альтернатива старому доброму касовому апарату. Адже за допомогою віртуальних РРО розраховуватися з покупцями і зручніше, і дешевше. Все про програмний РРО: кому і коли застосовувати, як зареєструвати та працювати
22796

Робота РРО під час воєнного стану

Розрахункові операції потребують застосування РРО. Воєнний час — не виняток. Однак наразі платежі через касові апарати мають певні особливості. Розглянемо їх.
41188

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді