ФОП продає вживані комп’ютери: чи потрібен РРО

ФОП єдиноподатник третьої групи здійснює роздрібну торгівлю вживані комп’ютерів та іншої комп’ютерної техніки. Гарантію покупцю на товар не видають. Розрахунки з покупцями здійснюють через поточний рахунок.

Коли потрібні РРО чи РК, а хто може торгувати без них

Чи використовувати у такому разі РРО?

Фіскали зазначили: нормативно-правові акти не передбачають винятків щодо можливості не застосовувати РРО для товарів, які були раніше у використанні.

Тож ФОП єдиноподатник, що продає вживані технічно складні побутові товари, незалежно від їх гарантійного строку експлуатації, розрахунки має проводити через РРО.

Лист ДФС від 01.07.2019 № 3005/ІПК/03-20-14-05-11

Колеги! Запрошуємо взяти участь у безплатному вебінарі для бухгалтерів. Не пропустіть!
Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Z-звіт: як сформувати

Z-звіт — це обов’язковий денний звіт касового апарату — як звичайного, так і програмного. Друкувати його чи ні, як, де і скільки зберігати, як часто формувати Z-звіт, електронний Z-звіт, особливості Z-звітів програмних РРО, відповідальність за порушення — в огляді
62152

РРО для ФОП: ліміти

Чи існує зараз ліміт доходу для ФОП, який дозволяє не встановлювати РРО/пРРО? Чи можна ФОП не встановлювати РРО/пРРО, якщо клієнти розраховуються безготівково –платіжними картками, у т.ч. через систему WayForPay, LiqPay чи подібні?
2236

Електронний чек 2023

У цьому огляді про те, як працюють електронні чеки та програмні реєстратори розрахункових операцій (пРРО), що є альтернативою звичайним касовим апаратам
11544

Реєстрація РРО: алгоритм, необхідні документи

Розрахунки за продані товари/послуги готівкою та з використанням платіжних карток суб’єкти господарювання мусять проводити, використовуючи зареєстровані РРО. Розберемо правила реєстрації РРО.
37071

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді