Як бухгалтеру закрити 2019 рік і нічого не проґавити
Платники податку на прибуток (крім неприбуткових установ та організацій) разом з декларацією за календарний квартал, півріччя, три квартали подають проміжну фінансову звітність, складену за національними стандартами, яка включає Баланс та Звіт про фінансові результати.
Шпаргалки від експертів «Головбуха» про заповнення Річної фінзвітності ⇒
До річної податкової декларації подайте відповідну річну фінансову звітність (форми № 1-№ 5):
- Баланс;
- Звіт про фінансові результати;
- Звіт про рух грошових коштів;
- Звіт про власний капітал;
- Примітки до річної фінансової звітності.
Платники податку на прибуток мікропідприємства, малі підприємства, непідприємницькі товариства, представництва іноземних суб’єктів господарської діяльності та підприємства, які ведуть спрощений бухгалтерський облік доходів та витрат відповідно до податкового законодавства (крім підприємств, які складають фінзвітність за МСФЗ), подають разом з квартальною або річною податковою декларацією скорочену за показниками фінансову звітність у складі Балансу і Звіту про фінансові результати (за формами № 1-м, № 2-м або № 1-мс, № 2-мс).
Підтвердженням подання фінзвітності разом з декларацією є позначка «+» в декларації у клітинці «ФЗ» таблиці «Наявність додатків» та у таблиці «Наявність поданих до Декларації додатків — форм фінансової звітності».
Проставляйте позначку у тих графах таблиці, що відповідають назвам форм фінансової звітності, поданої разом з декларацією.