Змінили форму податкової інформації за попередньо наданою згодою платника
Коли списувати непідтверджений податковий кредит: воєнні строки та бухоблік
Мета змін розширити перелік податкової інформації, яку за попередньо наданою згодою платника у визначеному ним обсязі можуть надавати контрагенту.
Порядок функціонування Електронного кабінету (далі — Порядок) затвердив Мінфін наказом від 14.07.2017 № 637. «Податкова інформація за попередньо наданою згодою платника податків у визначеному ним обсязі» є Додатком 5 до Порядку. Форма містить, зокрема, інформацію щодо:
- реєстраційних та облікових даних платника;
- звітності з трансферного ціноутворення, податкової та фінансової звітності;
- податкового боргу;
- суми нарахованих і сплачених податкових зобов’язань;
- видів економічної діяльності;
- переліку товарів згідно з УКТ ЗЕД;
- включення до/виключення з переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника.
З метою мінімізації ризиків платників зазначену форму доповнюють інформацією, що міститься у врахованих таблицях даних платника ПДВ (за обраним кодом УКТ ЗЕД).
Також змінами приводять Порядок у відповідність до термінології, визначеної в Законі України «Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах» від 05.07.1994 № 80/94-ВР.
Накази набрали чинності 12.01.2024 — це день, коли їх опублікував «Офіційний вісник України» № 6.
Таблиця даних, яку врахували податківці, є однією з ознак безумовної реєстрації податкових накладних. Але останнім часом платникам не часто вдається отримати відповідь про врахування. У статті знайдете рішення, що робити, якщо отримали відмову податківців врахувати таблицю даних