З 22 вересня у «червоні» зоні діятимуть нові карантинні обмеження: заборонена діяльність для бізнесу

UA RU

Бізнес в умовах карантину СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО ⚡️

Сьогодні, 21 вересня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС було прийнято рішення про запровадження обмежень на територіях, де 18 вересня встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

З 22 вересня у «червоні» зоні діятимуть нові карантинні обмеження: заборонена діяльність для бізнесу

Так, з 00:00 години 22 вересня 2020 року буде встановлено наступні обмеження з переліку визначених постановою КМУ від 22.07.2020 № 641.

ЯКУ ДІЛЬНІТЬ БІЗНЕСУ ЗАБОРОНИЛИ:

Обмежена посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення у:

  • м. Чопі Закарпатської області;
  • Перемишлянському та Пустомитівському районах Львівської області;
  • у м. Бережани та у Заліщицькому, Збаразькому, Тернопільському районах Тернопільської області;
  • у м. Славуті та у Волочиському районі Хмельницької області;
  • у м. Каневі Черкаської області;
  • у Герцаївському, Кельменецькому районах Чернівецької області.

У всіх населених пунктах та районах "червоної" зони обмежено приймання відвідувачів у закладах культури, кінотеатрах, ресторанах, кафе, торговельно-розважальних центрах, спортивних залах, фітнес-центрах, закладах торговельного і побутового обслуговування тощо.

Виключення: торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами, ветеринарними препаратами, кормами, агрохімікатами, насінням.

ЯКУ ДІЛЬНІТЬ БІЗНЕСУ НЕ ЗАБОРОНИЛИ:

Дозволено провадження банківської та страхової діяльності, медичної практики, ветеринарної практики, автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів, об’єктів поштового зв’язку. Можна надавати послуги громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

СПЕЦІАЛЬНА ДОБІРКА ДЛЯ БІЗНЕСУ:

Карантин з користю: як підвищити кваліфікацію, не встаючи з дивану;

Як обліковувати витрати в період карантину;

Як виплачувати зарплату під час карантину;

Працюємо в умовах адаптивного карантину;

Оплачуйте лікарняні під час карантину, але не всі;

Як оформити простій на підприємстві під час карантину.

За інформацією Урядового порталу


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Зразкова добірка: Документи для призначення та виплати лікарняних і декретних

Зразки наказів, повідомлень і протоколу допоможуть задокументувати: призначення уповноважених із питань оплати непрацездатності, засідання уповноважених, виплату лікарняних і декретних, відмову у виплаті, комунікації з працівниками й ПФУ
21

Прожитковий мінімум 2025: розмір, таблиця

Прожитковий мінімум — це показник, який використовується у розрахунках різних соціальних виплат, наприклад пенсій, допомоги з безробіття, аліментів. Його використовують також і в оподаткуванні. Усе, що варто знати про прожитковий мінімум у 2025 році, — в огляді
1199

Держбюджет 2025

19 листопада ВРУ ухвалила Закон України «Про Державний бюджет на 2025 рік» (проєкт закону від 14.09.2024 № 12000). Це вже третій бюджет країни за час повномасштабного вторгнення рф із найбільшими видатками та дефіцитом бюджету за всю історію країни. Проте Уряд запевняє, що бюджет є збалансованим. На які показники він спирається та що очікує українців в умовах воєнного стану — в огляді
642

Мінімальна зарплата 2025

ВРУ ухвалила Закон України «Про Державний бюджет на 2025 рік» (проєкт закону від 14.09.2024 № 12000). Яка мінімальна заробітна плата очікується в 2025 році та на які показники вона вплине — розповімо у статті
2181

Інвентаризаційні чеклісти: скачайте, роздрукуйте і позначайте, що вже зробили

Якщо проводити інвентаризацію хаотично, вона може затягнутися так, що доведеться сидіти за роботою і в новорічну ніч. Щоб зробити все чітко і правильно, скористайтеся підказками від експертів «Головбуха». Скачуйте і дійте за списком!
4906

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді