⚡️ ОБ’ЄДНАННЯ ЄСВ ТА ПДФО: ЄДИНА ЗВІТНІСТЬ 2021 ⚡️
Якщо надсилаєте податкову декларацію поштою, то відправлення потрібно здійснити адресу податкової не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації.
Врахуйте, найменування відправника та адресата, їх поштові адреси на поштовому відправленні пишуть розбірливо чорнилом чи кульковою ручкою (крім червоного, жовтого та зеленого кольорів) або друкують.
Внутрішні поштові відправлення з позначкою «Звіт» (листи та бандеролі з оголошеною цінністю, посилки) подають для пересилання лише з описом вкладення.
У разі приймання внутрішніх поштових відправлень з оголошеною цінністю з описом вкладення бланк опису відправник заповнюють у двох примірниках. Працівник поштового зв’язку повинен перевірити відповідність вкладення опису, розписатися на обох його примірниках і проставити відбиток календарного штемпеля. Один примірник опису вкладають до поштового відправлення, другий видають відправникові.
Під час приймання для пересилання письмової кореспонденції на адресному боці кожного поштового відправлення проставляють відбиток календарного штемпеля.
У разі втрати або зіпсуття поштового відправлення чи затримки його вручення з вини оператора поштового зв’язку, такий оператор несе відповідальність.
Протягом п’яти робочих днів з дня отримання повідомлення про втрату або зіпсуття поштового відправлення надсилаєте податківцям поштою або надаєте особисто другий примірник податкової декларації разом з копією повідомлення про втрату або зіпсуття поштового відправлення.
Якщо не проведете обов’язкового аудиту річної фінзвітності або проведете його несвоєчасно чи залучите «неправильних» аудиторів, доведеться сплатити штраф.