⚡️ Застосування РРО: зміни, помилки, штрафи СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО ⚡️
Якщо товар доставляє поштова служба за умовами післяплати, то в момент отримання товару у відділенні поштової служби покупець вносить кошти (готівкою або із застосуванням платіжних карток) для перерахування на банківський рахунок продавця. Чек РРО, що підтверджує факт оплати товару, у цьому випадку зобов’язана видати поштова служба. Документом, що свідчить про отримання того або іншого товару, буде видаткова накладна продавця, вкладена суб’єктом господарювання (продавцем) до відправлення.
У разі доставки товару кур’єрською службою, за умови передплати безготівково та з остаточною оплатою готівкою кур’єрській службі суб’єкт господарювання повинен покласти до поштового відправлення розрахунковий документ на повну суму проведеної операції, що підтверджує факт купівлі-продажу товарів. У касовому чеку зазначає окремо суми з попереднім програмуванням «передоплата товарів» та окремо суми у разі проведення розрахунків за відстроченим платежем — з використанням режиму попереднього програмування «кредит / післяплата / відстрочка платежу».
У разі оплати остаточної суми за товар готівкою у поштовому відділенні підприємець повинен покласти до поштового відправлення чек РРО на суму передоплати з попереднім програмуванням «передоплата товарів», а на суму остаточної оплати готівкою чек РРО у цьому випадку зобов’язана видавати поштова служба при видачі товару.