Чи сплачувати за ліцензію на акциз, якщо під час війни не провадите господарську діяльність

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Якщо під час війни не ведете господарську діяльність, упродовж 30 днів після скасування воєнного стану сплатіть черговий платіж за ліцензію на підакцизні товари, щоб її не анулювали.

Чи сплачувати за ліцензію на акциз, якщо під час війни не провадите господарську діяльність

Воєнний стан: на що розраховувати платникам податків

Чинними є ліцензії, за якими до скасування воєнного стану або за наявності форс-мажорних обставин не сплачено черговий платіж за ліцензію або завершився термін дії ліцензії на право:

  • виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів і рідин, що використовують в електронних сигаретах;
  • виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним і місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Суб’єкт господарювання впродовж 30 днів після скасування воєнного стану повинен:

Отже, якщо суб’єкт господарювання не веде господарську діяльність під час війни, але має чинну ліцензію на відповідний вид діяльності, він має сплачувати відповідні платежі за кожний наступний термін її дії.

Несплата чергового платежу за ліцензію є підставою для її анулювання.

За інформацією Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків


Наші спільний опір, щоденна боротьба наших хлопців та дівчат на передовій і наша надважка робота в тилу приносить свої результати. Ворог знесилений, а ми втримуємо економіку України на гідному рівні, навіть у такі скрутні часи. Тому надаємо вам знижку в 40% для передплати фахових видань «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також до експертно-правової системи «Експертус Головбух» на рік.

Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з вашим менеджером, телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні). Миру нам. Тримаймо рівень!


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12037

Код УКТ ЗЕД: як знайти

Щоб отримати код УКТ ЗЕД онлайн, скористайтеся навігатором від системи «Експертус Головбух» — знайдіть свій код товару за УКТ ЗЕД
52420

Додаток ПП до Податкової декларації з податку на прибуток

У Додатку ПП «Інформація про суми податкових пільг» прибутківці розкривають інформацію про суми податкових пільг, якими скористалися. Пояснимо, як обчислити суму податкової пільги, як заповнити новий додаток та які штрафи загрожують за його неподання
34023

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді