Як правильно заповнити графу 7.1 «Назва поіменованого об’єкта» заяви № 20-ОПП

Автор
експерт з обліку та оподаткування
Графу 7.1 «Назва поіменованого об’єкта» форми № 20-ОПП заповнюйте відповідно до правовстановлювальних документів

Як правильно заповнити графу 7.1 «Назва поіменованого об’єкта» заяви № 20-ОПП

Обов’язок платника податків повідомляти контролюючі органи про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням (далі — об’єкт оподаткування), контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з Порядком обліку платників податків і зборів, затвердженим наказом Мінфіну від 09.12.2011 № 1588, встановлений пунктом 63.3 Податкового кодексу України.

Для цілей Заяви за формою № 20-ОПП першоджерелом даних щодо об’єкта оподаткування, зокрема, щодо його місцезнаходження (адреси), є правовстановлювальні документи, які є актуальним на дату її подання.

Поіменований об’єкт — це гідрографічний, соціально-економічний, природно-заповідний, лінійний або інший подібний об’єкт за межами населеного пункту, дані про який застосовують для верифікації та присвоєння адреси.

У разі розташування об’єкта за межами населеного пункту реквізит «назва вулиці» може не застосовуватись (абз. 2 п. 18 Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, затвердженого постановою КМУ від 07.07.2021 № 690; далі — Порядок № 690).

Для поіменованих об’єктів, що є лінійними об’єктами, у реквізиті адреси «назва вулиці» зазначають ділянку лінійного об’єкта між двома роздільними (наприклад, назва поіменованого об’єкта – автомобільна дорога М06; назва вулиці — ділянка Київ-Житомир, 5 кілометр).

tg_4.png

У разі подання інформації про об’єкт оподаткування, який має ознаки поіменованого, до графи 7.1, в якій, відповідно до абзацу сьомого пункту 19 Порядку № 690 можуть відображатись дані щодо поіменованого об’єкта, заносять назву та адресні дані поіменованого об’єкта, які відповідають даним, зазначеним у правовстановлювальних документах.

Якщо в адресних даних поіменованого об’єкта визначили тип і назву вулиці, а також із довідників, що використовують для заповнення граф 8, 9, можливо обрати необхідні значення для цих граф, у такому разі у графу 7.1 вносьте лише назву поіменованого об’єкта.

Відсутність фактичних даних для поіменованого об’єкта, стосовно якого подаєте Заяву № 20-ОПП, не потребує заповнення граф 10—13.

За інформацією ДПС у Закарпатській області


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне для бухгалтера у квітні 2025 року

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у квітні. Це нові або оновлені консультації, форми із зразками заповнення, довідники і найважливіші новини, які вплинуть на роботу бухгалтера у квітні. Роботи, як завжди, багато, але разом ми впораємось!
845

Податкові різниці

Розрахунок податку на прибуток передбачає врахування податкових різниць. Що це таке, де і як їх рахувати, чи всі платники податку на прибуток застосовують податкові різниці — розбираємо
9257

Дефектний акт: зразок

Розглядаємо, що таке дефектний акт, наводимо зразок дефектного акту та аналізуємо законодавчі правила, за якими дефектний акт слід використовувати у будівництві
104726

Доповідна записка: зразок

Потрібно документально підтвердити суму зайвої виплати або виявлення факту пропажі матеріальних цінностей? Для цього можна оформити доповідну записку. Доповідна записка інформує керівника вищого рівня щодо ситуації, яка склалася. Тож у статті зразки доповідних записок
30654

Криптовалюти: бухоблік і декларування

Що таке криптовалюта та чи легально нею користуватися, яке законодавче регулювання криптовалют існує насьогодні. Також мова піде про електронне декларування криптовалют, облік і оподаткування операцій з криптовалютами, питання фінансового моніторингу криптовалют як віртуальних активів
19633

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді