Коли розділ V декларації ЄП можна не заповнювати

41

Запитання

Як заповнюється розділ V «Визначення податкових зобов’язань по єдиному податку» податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця у разі її подання з позначкою «Довідково»?

Відповідь

Коротка:

Для отримання фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку довідки про доходи за інший, ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період, нею подається декларація платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця (далі – декларація) з позначкою «Довідково» у полі 01 заголовної частини декларації. 

При цьому у полі 02 заголовної частини декларації заповнюється показник «місяць» (вказується номер календарного місяця, за який подається декларація з позначкою «Довідково»).

Розділ V «Визначення податкових зобов’язань по єдиному податку» декларації не заповнюється фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку, що подає декларацію з позначкою «Довідково».

Повна:

Відповідно до п. 296.8 ст.296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПК) платники єдиного податку мають право для отримання довідки про доходи подавати до контролюючого органу податкову декларацію за інший, ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період, що не звільняє такого платника податку від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлений для квартального (річного) податкового (звітного) періоду.

Така податкова декларація складається з урахуванням норм пп. 296.5 і 296.6 ст. 296 ПК та не є підставою для нарахування та/або сплати податкового зобов’язання.

Податкова декларація платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця (далі – декларація) затверджена наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 578 із змінами та доповненнями.

Для отримання фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку довідки про доходи за інший, ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період, нею подається декларація з позначкою «Довідково» у полі 01 заголовної частини декларації. 

При цьому у полі 02 заголовної частини декларації заповнюється показник «місяць» (вказується номер календарного місяця, за який подається декларація з позначкою «Довідково»).

Розділ V «Визначення податкових зобов’язань по єдиному податку» декларації не заповнюється фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку, що подає декларацію з позначкою «Довідково».

ЗІР 107.08


Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Податкова декларація платника єдиного податку фізичної особи підприємця 3 група

Облік для спрощенців досить простий, але декларацію треба правильно заповнити та вчасно подати. Сьогодні про те, як це зробити для ФОП на 3-й групі єдиного податку — платників і неплатників ПДВ
142782

Декларація платника єдиного податку 3 групи юридичної особи

Насьогодні група 3 єдиного податку для юросіб — це сплата податку в розмірі 3% або 5% від отриманого доходу, а з 2025 року — ще й військового збору. Як скласти оновлену форму декларації для юрособи, що є платником єдиного податку групи 3, а також приклад заповнення такої декларації — у консультації
48844

Виправлення помилок у декларації єдинника 4 групи

Розрахунок єдиного податку у аграріїв, що перебувають на 4-й групі єдиного податку, за своїм підходом досить простий, але помилки все одно бувають. Про те, як виправити помилки у декларації платника єдиного податку 4 групи, як заповнити уточнюючу декларацію платника єдиного податку 4 групи – у консультації
28544

Книга обліку доходів та витрат платника єдиного податку

Книга обліку доходів платника єдиного податку – необхідна річ для будь якого підприємця, що перебуває на єдиному податку. І в цьому матеріалі ми розкажемо все про ведення книги обліку доходів, у якій формі її можна вести, чи треба щоденні записи, скільки часу зберігати книгу, як її розробити самостійно та інші питання
79612