Нормативно-правові акти, якими встановленні терміни оскарження рішень органу доходів і зборів в судовому порядку
Запитання
Якими нормативно - правовими актами встановленні терміни оскарження рішень органу доходів і зборів в судовому порядку в частині дотримання законодавства України з питань державної митної справи?
Відповідь
Відповідно до частини першої ст. 29 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року року № 4495–VI зі змінами та доповненнями (далі – МКУ) рішення, дії або бездіяльність органів доходів і зборів або їх посадових осіб можуть бути оскаржені безпосередньо до суду в порядку, визначеному законом.
Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності
При цьому якщо рішення, дії або бездіяльність органу доходів і зборів або його посадової особи одночасно оскаржуються до органу (посадової особи) вищого рівня та до суду і суд відкриває провадження у справі, розгляд скарги органом (посадовою особою) вищого рівня припиняється (частина друга ст. 29 МКУ).
► Трансфертне ціноутворення 2018
Згідно з частиною першою ст. 122 Кодексу адміністративного судочинства України від 06 липня 2005 року № 2747–IV (далі – КАС України) адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого КАС України або іншими законами.
►Основні цифри 2018 року в таблицях
Для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів (частина друга ст. 122 КАС України).
ЗІР, категорія 219.02