Особи, які мають статус податкових агентів, мусять подавати податковий розрахунок за формою № 1ДФ. У формі № 1ДФ зазначають відомості про дохід платників податку і утримані з них суми податку
Особи, які мають статус податкових агентів, мусять подавати податковий розрахунок за формою № 1ДФ. У формі № 1ДФ зазначають відомості про дохід платників податку і утримані з них суми податку.
У графі 2 «Податковий номер або серія та номер паспорта» розділу І форми № 1ДФ (далі — графа 2) відображають реєстраційний номер облікової картки платника податків (далі — РНОКПП) або серію та номер паспорта фізичної особи, про яку надають інформацію. Нагадаємо, що серію та номер паспорта заповнюють для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися прийняти РНОКПП, офіційно повідомили про це орган ДФС і мають відмітку в паспорті. Графа 2 є одним із обов’язкових реквізитів форми № 1ДФ.
Тобто у графі 2 форми № 1ДФ податковий агент має відобразити РНОКПП або серію та номер паспорта фізичної особи, якій нараховує (виплачує) дохід. Якщо податковий агент не відобразить або відобразить із помилками такий реквізит, він порушить вимоги заповнення форми № 1ДФ.
За подання форми № 1ДФ із недостовірними відомостями, якщо відомості призвели до зміни платника податку, податковий агент сплатить штраф у розмірі 510 грн. За повторне порушення протягом року —1020 грн.
Лист ДФС від 05.07.2017 N 995/6/99-99-13-01-01-15/ІПК
Коли вперше подавати Додаток Д5 до Податкового розрахунку? Ознайомтеся з останніми змінами і скачайте приклади заповнення Додатка Д5 до об'єднаної звітності для типових ситуацій
Додаток 4 ДФ Податкового розрахунку з ПДФО, ВЗ та ЄСВ призначений для того, щоб відображати в ньому нарахування будь-яких доходів на користь фізосіб, зокрема й фізосіб-підприємців. З’ясуємо, як заповнити Додаток 4ДФ об’єднаної звітності та розглянемо приклади заповнення Додатка 4ДФ для типових ситуацій
Згадайте основні правила заповнення Додатка Д1 до Податкового розрахунку сум доходу. Експерт акцентує на основних змінах у формі, що пов’язані з переходом на місячний звітний період. Правильно звітувати з ЄСВ у Додатку Д1 вам допоможуть зразки заповнення для ситуацій із практики
Звітувати з ЄСВ повинен майже кожний суб’єкт господарювання. Це стосується як тих, хто має найманих працівників, так і самозайнятих осіб, які звітують “за себе”. У консультації розглянемо, по яких звітах наразі “розподілений” ЄСВ та зосередимося на звітуванні з ЄСВ по найманим працівникам, наведемо зразок заповнення єдиної звітності.
Форма 1ДФ 2020 – щоквартальний звіт, який пов’язаний зі сплатою ПДФО та військового збору. Подається завжди, якщо нараховувався дохід фізичним особам. Сьогодні в консультації про нюанси заповнення форми № 1ДФ за ІІІ квартал 2020.