⚠️АНТИКРИЗОВИЙ ОБЛІК ДЛЯ БУХГАЛТЕРА В УМОВАХ КАРАНТИНУ⚠️
Під час останньої наради у Президента України ухвалили низка важливих рішень з боротьби з епідемію СOVID-19. Деякі з них зачіпають бізнес. Щоб допомогти підпримцям працювати в умовах карантину ми сформували добірку статей:
- Карантин з користю: як підвищити кваліфікацію, не встаючи з дивану;
- Як обліковувати витрати в період карантину;
- Як виплачувати зарплату під час карантину;
- Працюємо в умовах адаптивного карантину;
- Оплачуйте лікарняні під час карантину, але не всі;
- Як оформити простій на підприємстві під час карантину.
Ця новина уже на Facebook, долучайтеся до спільноти бухгалтерів ⏩
Повернемося до рішень, які ухвалив уряд.
1. Тимчасово переводимо ВНЗ на дистанційне навчання.
2. Осінні канікули у школах мають розпочатись раніше.
3. У червоних та помаранчевих зонах діятимуть обмеження роботи закладів громадського харчування, ресторанів, клубів. З 22:00 заклади мають зачинятись.
4. Президент доручив МОЗу збільшити запаси засобів індивідуального захисту та медичних препаратів, які застосовують при лікуванні ускладнень коронавірусної хвороби.
5. За наказом Президента в Києві, Одесі, Маріуполі починається підготовка до розгортання великих інфекційних госпіталів на випадок перевантаження медичних закладів першої та другої хвилі.
6. Президент доручив готувати відомчі лікарні та заклади, підпорядковані Медичній академії наук, до прийняття хворих на СOVID-19.
7. Залучатимуть інтернів та студентів старших курсів медичних ВНЗ до роботи в інфекційних відділеннях.
8. За наказом Президента МОЗ має збільшити кількість ПЛР-тестів з 30-35 тис до 50 тис на добу.
9. Президент також доручив вирішити проблему із забезпеченням киснем.
Зміни в роботі бухгалтера 2021 ????
10. Єдина ефективна форма контролю за дотриманням маскового режиму — запровадження відповідальності власників приміщень. Верховній Раді пропонують розглянути зміни до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Зміни передбачають штраф 3400-5100 грн для підприємств, підприємців, установ, організацій, які пропустили в громадське приміщення чи громадський транспорт людей без вдягнутих респіраторів або захисних масок.
Закупили ЗІЗ, зокрема респіратори, маски повнолицьові та напівмаски, захисні окуляри тощо. Зазначені засоби придбали з ПДВ, тож за наявності зареєстрованої ПН від постачальника, віднесли суми вхідного ПДВ до податкового кредиту. РИЗИКУЄТЕ ОПИНИТИСЯ У СУДІ
За інформацією собистої сторінки Facebook Михайла Радуцького