Увага! Центр збору фінансової звітності повідомляє про початок подання фінзвітності

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

⚡️ Фінзвітність: форми, строки і порядок подання ⚡️

Готові до дослідної експлуатації технічні складові Центру збору фінансової звітності (далі — ЦЗФЗ) та його функціональні компоненти, які призначені для збору фінансової звітності підприємств, складеної на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020.

Увага! Центр збору фінансової звітності повідомляє про початок подання фінзвітності

На цей час суб’єкти звітування фінансової звітності у форматі XBRL, складеної з використанням Таксономії звітності UA XBRL МСФЗ, можуть користуватись:

  • безкоштовним програмним сервісом іXBRL Report — Система створення іXBRL звітності, розробленим за підтримки проєкту USAID/DAI «Трансформація фінансового сектору», який розміщений на порталі;
  • або спеціалізованим програмним забезпечення, придбаним (розробленим) на замовлення.

Для користувачів сервісу іXBRL Report працює телефонна «гаряча лінія» Телефони зазначені на порталі ЦЗФЗ. Якщо виявили помилки, надсилайте опис таких помилок на електронну пошту [email protected].

Користувачі програмного забезпечення стороннього розробника звертаються до служби технічної підтримки такого розробника.

Звертаємо увагу, подати фінзвітність у форматі іXBRL до ЦЗФЗ можна тільки після реєстрації (портал «Реєстрація суб’єктів звітування» та портал «Реєстрація користувачів на порталі СФЗ»).

Процедуру реєстрації вважають завершеною після затвердження регулятором Корпоративного профілю суб’єкта звітування.

Після такої реєстрації суб’єкти звітування отримують в особистих кабінетах користувачів «чернетки» звітів (запити на завантаження завчасно створеного електронного файлу фінансової звітності за відповідний період) з варіантом складання такої фінансової звітності, яка містить Звіт про фінансовий стан, складений згідно з розподілом активів та зобов’язань на поточні/непоточні разом з іншими звітами та примітками (Taxonomy-210-310).

Станом на 14.06.2021 такі запити регуляторами будуть направлені усім суб’єктам звітування, зареєстрованим у ЦЗФЗ.

Якщо обрали варіант складання фінансової звітності, яка містить Звіт про фінансовий стан, складений у порядку ліквідності разом з іншими звітами та примітками (Taxonomy–220-320), щоб отримати відповідну чернетку (запит на завантаження) повідомте про це регулятора на електронну адресу [email protected]. Для суб’єктів звітування, регулювання яких віднесено до НБУ (крім банків) — електронна адреса [email protected]. В такому повідомленні вказують назву суб’єкта звітування та код ЄДРПОУ.

Складаєте консолідовану річну та консолідовану проміжну фінансову звітність, повідомте регулятора про необхідність чернетки (запиту на завантаження) для подання консолідованої звітності.

За інформацією НКЦПФР


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12041

Код УКТ ЗЕД: як знайти

Щоб отримати код УКТ ЗЕД онлайн, скористайтеся навігатором від системи «Експертус Головбух» — знайдіть свій код товару за УКТ ЗЕД
52435

Додаток ПП до Податкової декларації з податку на прибуток

У Додатку ПП «Інформація про суми податкових пільг» прибутківці розкривають інформацію про суми податкових пільг, якими скористалися. Пояснимо, як обчислити суму податкової пільги, як заповнити новий додаток та які штрафи загрожують за його неподання
34024

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді