Увага! Центр збору фінансової звітності повідомляє про початок подання фінзвітності

⚡️ Фінзвітність: форми, строки і порядок подання ⚡️

Готові до дослідної експлуатації технічні складові Центру збору фінансової звітності (далі — ЦЗФЗ) та його функціональні компоненти, які призначені для збору фінансової звітності підприємств, складеної на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020.

Увага! Центр збору фінансової звітності повідомляє про початок подання фінзвітності

На цей час суб’єкти звітування фінансової звітності у форматі XBRL, складеної з використанням Таксономії звітності UA XBRL МСФЗ, можуть користуватись:

  • безкоштовним програмним сервісом іXBRL Report — Система створення іXBRL звітності, розробленим за підтримки проєкту USAID/DAI «Трансформація фінансового сектору», який розміщений на порталі;
  • або спеціалізованим програмним забезпечення, придбаним (розробленим) на замовлення.

Для користувачів сервісу іXBRL Report працює телефонна «гаряча лінія» Телефони зазначені на порталі ЦЗФЗ. Якщо виявили помилки, надсилайте опис таких помилок на електронну пошту [email protected].

Користувачі програмного забезпечення стороннього розробника звертаються до служби технічної підтримки такого розробника.

Звертаємо увагу, подати фінзвітність у форматі іXBRL до ЦЗФЗ можна тільки після реєстрації (портал «Реєстрація суб’єктів звітування» та портал «Реєстрація користувачів на порталі СФЗ»).

Процедуру реєстрації вважають завершеною після затвердження регулятором Корпоративного профілю суб’єкта звітування.

Після такої реєстрації суб’єкти звітування отримують в особистих кабінетах користувачів «чернетки» звітів (запити на завантаження завчасно створеного електронного файлу фінансової звітності за відповідний період) з варіантом складання такої фінансової звітності, яка містить Звіт про фінансовий стан, складений згідно з розподілом активів та зобов’язань на поточні/непоточні разом з іншими звітами та примітками (Taxonomy-210-310).

Станом на 14.06.2021 такі запити регуляторами будуть направлені усім суб’єктам звітування, зареєстрованим у ЦЗФЗ.

Якщо обрали варіант складання фінансової звітності, яка містить Звіт про фінансовий стан, складений у порядку ліквідності разом з іншими звітами та примітками (Taxonomy–220-320), щоб отримати відповідну чернетку (запит на завантаження) повідомте про це регулятора на електронну адресу [email protected]. Для суб’єктів звітування, регулювання яких віднесено до НБУ (крім банків) — електронна адреса [email protected]. В такому повідомленні вказують назву суб’єкта звітування та код ЄДРПОУ.

Складаєте консолідовану річну та консолідовану проміжну фінансову звітність, повідомте регулятора про необхідність чернетки (запиту на завантаження) для подання консолідованої звітності.

За інформацією НКЦПФР


безплатний вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Облікова ставка НБУ 2024

Облікова ставка НБУ — монетарний інструмент, за яким НБУ встановлює для суб'єктів грошово-кредитного ринку орієнтир щодо вартості залучених та розміщених грошових ресурсів. Із 20.09.2024 розмір облікової ставки НБУ залишиться на рівні 13% річних
53413

Медичне страхування працівників за рахунок роботодавця: які податки сплатити

Консультація допоможе правильно облікувати страхові внески та оподаткувати вартість медичного страхування у вигляді страхових платежів, які сплачуються за рахунок витрат роботодавця
32996

Календар бухгалтера 2024: жовтень

Актуальна осіння інформація для бухгалтера — виробничий календар на жовтень 2024 року та податковий календар на жовтень 2024 року. Розрахувати зарплату, відпускні та лікарняні, скласти табель робочого часу, вчасно подати фінансову, податкову та статистичну звітність і сплатити податки — у поміч календар для бухгалтера на жовтень 2024 року
19788

Зміни у наданні платних послуг ЗОЗ: постреліз до вебінару

Редакція журналу «Головбух Медицина» 10.09.2024 провела безплатний вебінар на тему «Зміни в наданні платних послуг: комунікаційна платформа для бухгалтерів ЗОЗ». Тримайте постреліз до цього вебінару: тези, запис, відповіді на запитання. Запитань отримали так багато, що вдвічі перевищили час трансляції, але всіх так і не опрацювали. Тому невдовзі проведемо частину другу вебінару. Реєструйтеся, читайте напрацьовані рекомендації та надсилайте нові запитання. З’ясуємо нюанси втілення змін
83

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді