ДПС оприлюднила перелік «білого» бізнесу

ДПС визначила представників великого, середнього та малого бізнесу, що мають найкращі показники податкової дисципліни

До «Клубу білого бізнесу» включили понад 8 тис. компаній, — спойлер від Гетманцева

ДПС відповідно до вимог Податкового кодексу України оприлюднила Перелік платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства (далі – Перелік). До Переліку увійшли 8 255 компаній-платників податків, з яких:

Це представники великого, середнього та малого бізнесу, що мають найкращі показники податкової дисципліни.

Загалом члени «клубу білого бізнесу» сплачують 16,6% від загального обсягу надходжень до бюджету.  Станом на 01.12.2024 сплатили 257,1 млрд грн.

До реалізації проєкту вже залучили 576 комплаєнс-менеджерів, які забезпечують супровід компаній.

Перелік оприлюднили 19 грудня 2024 року на субсайті ДПС «Територія високого рівня довіри».

Нагадуємо, що для платників, які відповідатимуть визначеним Податковим кодексом України вимогам та критеріям високого рівня добровільного дотримання податкового законодавства, діятимуть особливі процедури податкового адміністрування.

По-перше, це мораторій на проведення переважної частини документальних позапланових, планових та фактичних перевірок. По-друге, скорочення строків камеральних та документальних перевірок з питань бюджетного відшкодування. По-третє, істотне скорочення строків надання індивідуальних податкових консультацій.

Кожен із платників — учасників Переліку отримає особистого комплаєнс-менеджера, який поінформує про вимоги законодавства, допоможе розробити стратегії виконання податкових зобовʼязань та усунення потенційних ризиків порушення податкового законодавства. За потреби комплаєнс-менеджер надасть податкову консультацію.

За інформацією ДПС


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Клуб білого бізнесу: які переваги статусу учасника

Розглянемо, як функціонує Клуб білого бізнесу. Особливу увагу приділимо перевагам, ризикам та зобов’язанням учасників. Проаналізуємо причини, через які частину підприємств у переліку приховують
1512

Форма 20-ОПП: актуальний зразок і порядок заповнення

Існує спеціальна обов’язкова заява про об’єкти, які є джерелом доходу платника податку, або такі, що пов’язані з оподаткуванням, наприклад легкові автомобілі, земельні ділянки, а також кіоски, магазини та інші торговельні точки тощо. Це так звана форма 20-ОПП. Коли її подавати, які наслідки за неподання, невірну чи помилкову інформацію в ній, як її слід заповнювати та коли оновлювати, – у консультації експерта на конкретних зразках для різних ситуацій
361764

Календар бухгалтера на лютий 2025

2025-й рік розпочинає свій другий місяць. Аби він не був найлютішим через неподані звіти й несплачені податки, варто проглянути виробничий календар на лютий 2025 та податковий календар 2025
41538

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді