Як заповнити код регіону у декларації платника єдиного податку 4 групи

12

Запитання

Який код регіону зазначається юридичною особою у колонці 9 Додатка 1 «Відомості про наявність земельних ділянок» до податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи?

Відповідь

Платники єдиного податку четвертої групи самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 01 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням платника податку та місцем розташування земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік (пп. 295.9.1 Податкового кодексу України; ПК).

Сільськогосподарські товаровиробники для переходу на спрощену систему оподаткування або щорічного підтвердження статусу платника єдиного податку подають не пізніше 20 лютого поточного року відомості (довідку) про наявність земельних ділянок — контролюючим органам за своїм місцезнаходженням та/або за місцем розташування земельних ділянок (пп. 298.8.1 ПК).

У відомостях (довідці) про наявність земельних ділянок зазначають дані про кожний документ, що встановлює право власності та/або користування земельними ділянками, у тому числі про кожний договір оренди земельної частки (паю).

Форму податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи затвердив Мінфін наказом від 19.06.2015 № 578 (далі — Декларація).

Додаток 1 «Відомості про наявність земельних ділянок» (далі — Додаток 1) є невід’ємною частиною Декларації.

Форма Додатка 1 до Декларації передбачає заповнення колонки 9 «код регіону». В ній платники самостійно зазначають цифровий код регіону місця розташування відповідної земельної ділянки — 2 знаки.

При заповненні колонки 9 «код регіону» Додатка 1 до Декларації юридична особа використовує такі коди регіонів України (областей):

02 — Вінницька,

03 — Волинська,

04 — Дніпропетровська,

05 — Донецька,

06 — Житомирська,

07 — Закарпатська,

08 — Запорізька,

09 — Івано-Франківська,

10 — Київська,

11 — Кіровоградська,

12 — Луганська,

13 — Львівська,

14 — Миколаївська,

15 — Одеська,

16 — Полтавська,

17 — Рівненська,

18 — Сумська,

19 — Тернопільська,

20 — Харківська,

21 — Херсонська,

22 — Хмельницька,

23 — Черкаська,

24 — Чернівецька,

25 — Чернігівська,

26 — м. Київ.


Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Бронювання працівників сільгосппідприємств після 01.04.2025

Підприємства агросектора можуть отримати критичний статус, що дає змогу бронювати працівників. Зберіть документи та зверніться до Мінагрополітики чи обласної держадміністрації залежно від того, які критерії виконуєте. Якщо отримали критичність, переходьте до бронювання на Порталі Дія. Експерт пояснив, як не втратити можливість забронювати працівників
1159

Обліковий лист тракториста машиніста: для чого застосовувати та як складати

Обліковий лист тракториста-машиніста — підстава, щоб показати в бухобліку обсяг виконаних робіт, списання пального на виробничі витрати, а також нарахування оплати праці. Підкажемо, як його складати, й наведемо зразок
10536

Облік весняно-польових робіт

Аби виконати весняно-польові роботи вчасно та якісно, треба підготувати техніку, придбати посівний матеріал і доб¬рива, організувати персонал. Тримайте добірку прикладів, які допоможуть облікувати витрати на посівну кампанію
3483

Як агропідприємству оминути штрафів від Держпраці у 2025 році

У період дії воєнного стану інспектори Держпраці можуть завітати для перевірки лише в особливій ситуації. Підстави для такого раптового візиту обмежені, як і питання для перевірки. Експерт нагадує випадки, коли Держпраці може провести позапланову перевірку, і розміри трудових штрафів у 2025 році
873