Перереєстрація журналу використання РРО з купівлі-продажу іноземної валюти у разі зміни даних СГ

36

Запитання

Яким чином здійснюється перереєстрація журналу використання РРО з купівлі-продажу іноземної валюти у разі зміни даних щодо СГ, а також у разі встановлення розбіжностей чи помилок у записах на титульній сторінці журналу?

Відповідь

Згідно з п. 3 глави 5 розд. ІІ Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 із змінами та доповненнями, у разі зміни даних щодо суб’єкта господарювання або версії внутрішнього програмного забезпечення реєстратора розрахункових операцій, які зазначаються в журналі використання реєстратора розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти (далі – журнал використання РРО), а також у разі встановлення розбіжностей чи помилок у записах на титульній сторінці журналу використання РРО суб’єкт господарювання здійснює перереєстрацію журналу використання РРО.

Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності

Для цього не пізніше п’яти робочих днів з дня виникнення підстав для перереєстрації суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу за місцем реєстрації журналу використання РРО заяву про реєстрацію журналу використання реєстратора розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти (далі – заява про реєстрацію журналу) із зазначенням причини перереєстрації та журнал використання РРО, який підлягає перереєстрації.

Після отримання заяви про реєстрацію журналу посадова особа контролюючого органу не пізніше двох робочих днів з дня подання такої заяви проводить перереєстрацію журналу використання РРО шляхом внесення змін до інформаційної системи Державної фіскальної служби України та даних на титульній сторінці журналу використання РРО.

Усі доповнення або виправлення на титульній сторінці журналу використання РРО засвідчуються підписом посадової особи контролюючого органу, яка здійснила перереєстрацію, та печаткою контролюючого органу.

ЗІР, категорія 109.18


Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Програмний РРО (ПРРО)

Програмні РРО — гідна альтернатива старому доброму касовому апарату. Адже за допомогою віртуальних РРО розраховуватися з покупцями і зручніше, і дешевше. Все про програмний РРО: кому і коли застосовувати, як зареєструвати та працювати
22932

Робота РРО під час воєнного стану

Розрахункові операції потребують застосування РРО. Воєнний час — не виняток. Однак наразі платежі через касові апарати мають певні особливості. Розглянемо їх.
41344

Як заповнити прибутковий касовий ордер

Кожну розрахункову операцію підтверджують розрахунковим документом. Один із них — прибутковий касовий ордер. Усі підприємства, що проводять розрахунки, за будь-якої організаційно-правової форми та системи оподаткування, оформлюють прибутковий касовий ордер. Щоб уникнути штрафів від органів контролю, важливо правильно їх заповнювати
85425

РРО для ФОП: ліміти

Чи є зараз ліміт доходу для ФОП, який дозволяє не встановлювати РРО/пРРО? Чи можна ФОП не встановлювати РРО/пРРО, якщо клієнти розраховуються безготівково –платіжними картками, у т.ч. через систему WayForPay, LiqPay чи подібні?
3388