Як заповнюється заявка на переміщення пального ТЗ, що не є акцизним складом пересувним
Запитання
Яким чином в заявці на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними заповнюється інформація про пункти розвантаження пального, в т.ч. у графах 14 та 16 – 22, у випадку доставки пального для заправки техніки під час роботи на сільськогосподарських угіддях?
Відповідь
⚡️ ВІДКРИТТЯ РИНКУ ЗЕМЛІ: ЩО АГРАРІЮ ВРАХУВАТИ ВЖЕ ЗАРАЗ ⚡️
Заповнення заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами , що не є акцизними складами пересувними (далі – Заявка) здійснюється відповідно до вимог Порядку заповнення Заявки, що затверджений наказом Міністерства фінансів України «Про затвердження форми Заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними, та Порядку її заповнення».
У разі доставки пального транспортними засобами безпосередньо до місця проведення сільськогосподарських робіт на землях сільськогосподарського призначення (сільськогосподарських угіддях), пунктом розвантаження вважається відповідна земельна ділянка, на якій проводяться такі роботи із застосуванням інших транспортних засобів та сільськогосподарських машин, які потребують пальне.
В такому випадку у графі 14 розд. «Пункт розвантаження» Заявки, керуючись абз. 11 пп. 4 п. 3 розд. ІІ Порядку та приміткою 5 до цієї графи, зазначається ідентифікатор відповідного об’єкта оподаткування, зокрема, земельної ділянки, на якій проводяться сільгоспроботи, про яку суб’єктом господарювання направлено Повідомлення до органу ДПС.
- У графі 15 розд. «Пункт розвантаження» Заявки вказується код за КОАТУУ цієї земельної ділянки, який має відповідати КОАТУУ цієї ж земельної ділянки у Повідомленні;
- у графі 16 зазначається тип – область, район, де розташована земельна ділянка;
- у графі 17 – назва області та району, де розташована земельна ділянка;
- у графі 18 – тип населеного пункту (місто, селище, село), де розташована земельна ділянка;
- у графі 19 – назва населеного пункту, де розташована земельна ділянка.
- у графі 20 – тип вулиці (вулиця, провулок тощо), якщо земельна ділянка знаходиться в межах населеного пункту, а при її розташуванні за межами населеного пункту цій графі присвоюється нульове значення;
- у графі 21 – назва вулиці, якщо земельна ділянка знаходиться в межах населеного пункту, а при її розташуванні за межами населеного пункту цій графі присвоюється нульове значення;
- графі 22 (номер будинку) присвоюється нульове значення.
Із 01.04.2021 податківці масово проводили фактичні перевірки наявності ліцензій на зберігання пального. Як результат — суб’єктів господарювання штрафували на 500 тис. грн або анулювали їхні ліцензії.