Як оплатити лікарняний особі за ЦПД

Особи, які працюють на умовах ЦПД, з 11.10.2017 матимуть право на матеріальне забезпечення за умови, якщо страховий випадок настав у працівника у період дії укладеного з ним договору.

Скачати Цивільно-правовий договір ЗРАЗОК

Розрахунок матеріального забезпечення для осіб, які працюють на умовах ЦПД, здійснюють за місцем діяльності на умовах ЦПД, під час дії якого настав страховий випадок, після подання звітності щодо сум нарахованого ЄСВ за місяці розрахункового періоду.

До заяви-розрахунку страхувальнику необхідно додати копію таблиці 5 Звіту з ЄСВ та суми нарахованого ЄСВ за ЦПД. В цій таблиці зазначають суми доходу, що виплатили за ЦПД за місяці розрахункового періоду (для контролю правильності проведеного розрахунку).

Якщо поданий працівником за ЦПД листок непрацездатності (або його завірена копія) припадає на період дії цього договору, він має право на його оплату лише за умови втрати певної частини заробітку (доходу).

Тобто, якщо оплату договору здійснюють повністю у визначений договором строк, то оплачувати листок непрацездатності не можна, адже немає факту втраченого заробітку (доходу).

Закон України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР не передбачає соціальну відпустку (в т. ч. по вагітності та пологах) особам, які виконують роботи або надають послуги за ЦПД.

Отже допомога по вагітності та пологах є компенсацією втраченого доходу за період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, то в такому разі її мають надавати за рахунок коштів Фонду лише за період від початку настання страхового випадку і до завершення дії договору.

Для осіб, які виконують роботи або надають послуги за ЦПД, допомогу по вагітності та пологах виплачують з фактичного середньоденного доходу без доплати до розміру мінімальної заробітної плати. Вимога щодо нарахування ЄСВ не менше мінімального розміру не стосується винагород за ЦПД.

За інформацією ФСС

Колеги! Запрошуємо взяти участь у безплатному вебінарі для бухгалтерів. Не пропустіть!
Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Електронні лікарняні 2024

Україна, попри бойові дії та введений воєнний стан, з 01.01.2023 успішно перейшла на систему електронних лікарняних. Хоча паперові лікарняні листки все ще видаватимуться у виняткових випадках, у цій статті ми розкажемо про переваги та функціонування електронної системи лікарняних. Дізнайтеся, як працює процес видачі електронних лікарняних, як їх оплачувати, що робити з паперовими листками непрацездатності, а також як вирішити поточні проблеми, пов'язані з новою системою. Отримайте вичерпну інформацію про те, як взаємодіяти з електронними лікарняними та забезпечити права та інтереси як роботодавців, так і працівників
231763

Розрахунок відпускних: як провести

Розбираємо, як правильно провести розрахунок відпускних у 2024 році. Як розрахувати середню зарплату з урахуванням премій, як на розрахунок відпускних впливає воєнний стан. Теорія закріплена прикладами розрахунку відпускних у різних ситуаціях
1082571

Лікарняні: нарахування і оплата

Як нараховувати лікарняні, що треба знати про електронний листок непрацездатності, що означає його статус, коли застосовувати під час воєнного стану паперовий листок непрацездатності – відповіді у консультації
367962

Декретна відпустка 2024

Декретна відпустка – право кожної жінки, яка працює. Які документи необхідні, щоб оформити таку відпустку? Чи має право жінка на відпустку перед декретом? Чи можлива декретна відпустка 2024 для чоловіків? Відповіді на ці та інші запитання знайдете у статті
322417

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді